INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
Brzostek



XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2017r.

700 1) + Anna Sarnecka – od sąsiadów Pruchników
830 1) + Zofia Wilusz – od Agnieszki i Mieczysława Wójcik z dziećmi
1000 1) + Jan Jarmusz – od sąsiadów z ulicy Przedmieścia
1130 1) + Karolina Wodzisz – od Adama Kaliny z rodziną
2) + Jan Szpak w 23 R+ – od żony
1700 1) + Stanisław Kawalec – od kuzynki Zofii Kaliny

Poniedziałek 16.10.2017r. – św. Jadwigi Śląskiej

700 1) + Zofia Wilusz – od przyjaciółki Krystyny Gacoń
2) + Jan Jarmusz – od sąsiadów z ulicy Przedmieście
3) + Zofia Samborska – od Alfredy Czech z rodziną
4) + Władysław Ogórek
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Agaty (p. Renaty Kawalec)
2) + Bronisław Szeląg w 1 R+ – od córki Zofii z rodziną


Wtorek 17.10.2017r. – św. Ignacego Antiocheńskiego

700 1) + Anna Sarnecka – od Kazimiery Gotfryd z rodziną
2) + Jan Jarmusz – od sąsiadów z ulicy Przedmieście
3) + Zofia Samborska – od opiekunki GOPS – u w Brzostku
4) + Stanisław Kawalec – od Andrzeja i Bernadetty z rodziną
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus (p. Teresy Furman) oraz za zmarłe siostry
2) + Stanisławę Kurcz – od rodzin: Szarych i Gadowskich


Środa 18.10.2017r. - święto św. Łukasza Ewangelisty

700 1) + Edward Przebięda – od rodziny Wolak z Bączalu
2) + Stanisławę Kurcz – od swatowej Zofii Samborskiej
3) + Jan Jarmusz – od sąsiadów z ulicy Przedmieście
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Łucji (p. Janiny Nowickiej) oraz za zmarłe siostry
2) + Zofia Samborska – od sióstr z róży p. Janiny Tyburowskiej


Czwartek 19.10.2017r.

700 1) + Anna Sarnecka – od Koła Gospodyń w Brzostku
2) + Zofia Wilusz – od sąsiadów rodziny Grygiel
3) + Stanisław Kawalec – od Solarzów z rodziną
4) + Stanisławę Kurcz - od Marka i Marcelli Wojnarów
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Brata Alberta ( p. Danuty Sieńkowskiej) oraz za zmarłe siostry
2) + Zofia Samborska – od rodziny Lisów


Piątek 20.10.2017r. – św. Jana Kantego

700 1) W intencji chorych odwiedzanych w pierwsze piątki miesiąca
2) + Anna Sarnecka – od sąsiadów z Rynku
3) + Stanisławę Kurcz – od sołtysa Zawadki Brzosteckiej Marcina Sasa
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Gabriela Archanioła (p. Heleny Krajewskiej) oraz za zmarłe siostry
2) + Zofia Samborska – od rodziny Tokarzów
3) + Mieczysław Piekarczyk w 15 R+


Sobota 21.10.2017r. – błog. Jakuba Strzemię

700 1) + Anna Sarnecka – od rodziny Stanków
2) + Zofia Wilusz – od chrześniaka Zastawnego z rodziną
3) + Zofia Samborska – od rodziny Stanków
1700 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr z róży św. siostry Faustyny Kowalskiej
(p. Jolanty Synowieckiej) i za zmarłe siostry
2) + Klaudia Zyguła w 17 R+ – od rodziców i rodzeństwa


XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

700 1) + Jan Dziedzina
830 1) + Anna Grela – od wnuka Roberta
1000 1) W 40 R ślubu Grażyny i Mariana z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże
błogosławieństwo – od dzieci
2) + Anna Sarnecka – od Zbigniewa Piątka z rodziną
1130 1) + Zofia Wilusz – od bratanicy i bratanków
2) + Zofia, Stanisława i Józef Żurowscy – od dzieci
1700 1) + Stanisław Kawalec – od kuzynki z mężem z Bukowej



Bukowa


15.10.2017 r. – Niedziela – godz. 900
+ Apolonia Szeląg – od Mieczysława i Kazimiery Samborskich

16.10.2017 r. – Poniedziałek – godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od Zofii Trychta z Bukowej

17.10.2017 r. – Wtorek – godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Karaś i Bechta z Jasła

18.10.2017 r. – Środa – godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Szelągów z Jasła

19.10.2017 r. – Czwartek – godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Urbanów z Warzyc

20.10.2017 r. – Piątek – godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Urbanów z Roztok

21.10.2017 r. – Sobota– godz. 1700
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Furmanów z Bierówki

22.10.2017 r. – Niedziela – godz. 900
+ Apolonia Szeląg – od rodziny Furmanów z Bierówki




Msze Święte o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr różańcowych i ich rodzin:

16.10. (poniedziałek) – z róży św. Agaty (p. Renaty Kawalec)

17.10. (wtorek) – z róży św. Teresy do Dzieciątka Jezus (p. Teresy Furman)

18.10. (środa) – z róży św. Łucji (p. Janiny Nowickiej)

19.10. (czwartek) – z róży św. Brata Alberta ( p. Danuty Sieńkowskiej)

20.10. (piątek) – z róży św. Gabriela Archanioła (p. Heleny Krajewskiej)

21.10. (sobota) – z róży św. Faustyny (p. Jolanty Synowieckiej)